Zbigniew Gajewski
Partner Ośrodka THINKTANK

Ekspert w zakresie sztucznej inteligencji i społecznego wpływu nowych technologii, strategii biznesowych, trendów makroekonomicznych, komunikacji społecznej i CSR. Pomysłodawca i skuteczny realizator wielu nowatorskich przedsięwzięć biznesowych i społecznych.

Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Były pracownik naukowy, dziennikarz, redaktor i wydawca. W bogatym życiu zawodowym współtworzył m.in. dziennik Nowa Europa oraz miesięcznik Businessman Magazine. Był dyrektorem wydawniczym czasopism Pani, Uroda, Kobieta i Życie, 101 Porad, Smaki i Aromaty, Świat Nauki.

W r. 2011 zainicjował Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie, międzynarodową konferencję poświęconą trendom cywilizacyjnym i politycznym mającym wpływ na biznes w Polsce i na świecie.

Od 2007 r. pracuje jako juror Złotych Spinaczy, najważniejszego konkursu branży PR; w 2016 r. był przewodniczącym jego jury; w 2017 przewodniczącym Grupy I. Jest laureatem nagród branżowych (z zespołem): Złoty Spinacz, Złota EFFIE, Proton.

 

W latach 2017-19 był Dyrektorem Generalnym Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, a w latach 2018-19 także Prezesem Zarządu tej organizacji.

KONTAKT

Czym jest PNSA?

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży i obsługi klienta przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Integrujemy sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradzamy i wyróżniamy jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards.

KONTAKT

biuro@pnsa.pl

jakub.piech@pnsa.pl

tel.: +48 608 490 374