Tomasz Dakowski
Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, członek rad nadzorczych w grupie Netia

Z Grupą Netia związany jest od czerwca 2017 roku, kiedy objął stanowisko Dyrektora Generalnego Rynku B2C, a w sierpniu 2017 r. został powołany w skład zarządu Spółki. W jego odpowiedzialności jest strategia, marketing, channel mix, customer experience, back office i customer technical operations. Dzięki wdrożonej strategii i szerokiemu programowi synergii z Grupą Polsat Plus odbudował dynamikę przychodów, przywrócił rentowność segmentu B2C oraz wdrożył program digitalizacji. Tomasz Dakowski ma 25-letnie doświadczenie komercyjne w branżach telekomunikacyjnej oraz transportowej, zarówno na rynku B2C jak i B2B. Przez ponad 12 lat zajmował stanowiska menedżerskie i dyrektorskie w obszarze sprzedaży B2C w obecnym Orange Polska. W kolejnych latach zarządzał globalną strukturą sprzedaży pasażerskiej B2C, B2B i charterowej w PLL LOT. W latach 2013 – 2017 odpowiadał za sprzedaż oraz utrzymanie klientów B2C gdzie awansował do poziomu Członka Zarządu UPC Polska.

Jest absolwentem SGH oraz szeregu kursów branżowych i menedżerskich, m.in.: w INSEAD w Fointableau, IMD w Lozannie, Cranfield University, Ashridge School of Business oraz Ecole de Gestion w Lyon.

KONTAKT

Czym jest PNSA?

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży i obsługi klienta przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Integrujemy sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradzamy i wyróżniamy jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards.

KONTAKT

biuro@pnsa.pl

jakub.piech@pnsa.pl

tel.: +48 608 490 374