Magdalena Kasiewicz
Strateg ds. Transformacji Cyfrowej

Magdalena Kasiewicz to strateg ds. transformacji cyfrowej oraz lider w dziedzinie IT z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej pasja do praktycznych zastosowań jak i aspektów etycznych związanych ze sztuczną inteligencją ma związek z ukończonymi studiami z zakresu właśnie Sztucznej Inteligencji.

W trakcie swojej kariery Magdalena specjalizowała się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań transformacyjnych, skutecznie zarządzała różnorodnymi grupami specjalistów technicznych w różnych krajach, a doświadczenie to pozwoliło jej na budowanie umiejętności przywódczych i poszerzanie różnorodności perspektyw.

Magdalena odegrała kluczową rolę w kształtowaniu globalnej strategii Microsoft Services dla wsparcia klientów w implementacji strategii DevOps i migracji do chmury. W ciągu ostatnich 3 lat Magdalena Kasiewicz była częścią zespołu kierowniczego Microsoftu w Polsce, gdzie jej zespół był odpowiedzialny za pomoc organizacjom w planowaniu i realizacji strategii chmurowych.

Magdalena znana jest jej mentorstwa i pomocy dla kobiecych talentów. Swoją wiedzą i doświadczeniem prowadzi do ich rozpoznawalności na rynku i awansu na stanowiska kierownicze. Jej wiedza z zakresu strategii IT, połączona z wglądem w sztuczną inteligencję i jej etyczne konsekwencje, czyni ją wartościowym ekspertem w branży.

KONTAKT

Czym jest PNSA?

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży i obsługi klienta przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Integrujemy sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradzamy i wyróżniamy jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards.

KONTAKT

biuro@pnsa.pl

jakub.piech@pnsa.pl

tel.: +48 608 490 374