Krystian Kamyk
Partner i Dyrektor Zarządzający Kearney w Warszawie

Karierę zawodową rozpoczynał w bankowości, by po niedługim czasie związać się z branżą konsultingową, w ramach której przez 15 lat realizował międzynarodowe projekty (Polska, CEE, Europa i rynki wschodzące w Azji i Australii).

W roku 2009 dołączył do Kearney – jednej z czołowych na świecie firm doradztwa strategicznego. Od roku 2020 jest partnerem firmy i dyrektorem zarządzającym jej biura w Warszawie.

Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów transformacji strategicznej dla branż usługowych, takich jak m.in.: bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja i technologia. W swojej pracy wspiera firmy w dynamicznym wzroście, wchodzeniu na nowe rynki, fuzjach i przejęciach oraz transformacji modelu biznesowego i operacyjnego pod kątem efektywności. W ciągu ostatnich pięciu lat zrealizował wiele projektów związanych z transformacją przedsiębiorstw pod kątem topline – w tym sales force excellence, segmentacja, modele analityczne i wykorzystanie zaawansowanych technologii w zwiększaniu efektywności

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie studiował na kierunkach: „Zarządzanie” oraz „Finanse i Bankowość”. Studiował również w NEIU w Chicago („Change Management Program”) oraz Cambridge („Sustainable Finance Program”).

KONTAKT

Czym jest PNSA?

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży i obsługi klienta przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Integrujemy sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradzamy i wyróżniamy jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards.

KONTAKT

biuro@pnsa.pl

jakub.piech@pnsa.pl

tel.: +48 608 490 374