Elżbieta Pełka
Prezes Polish National Sales Awards Prezes, FRSA, FCIM

Fellow of The Royal Society of Arts (RSA), Fellow of The Chartered Institute of Marketing, prezes Polish National Sales Awards, właścicielka Agencji Marketingu Zintegrowanego Pełka i Partnerzy, członek zarządu British-Polish Chamber of Commerce od 2019 roku,  ekspert Centrum Dialogu i Analiz THINK TANK.  Członkini Rady Programowej Europejskiej Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Przedsiębiorca, marketer, ekspert w procesach zarządzania marką 360 stopni, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w szeroko pojętej komunikacji zdobyte w Polsce i za granicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Pracowała na stanowiskach menedżerskich dla takich korporacji międzynarodowych jak Ogilvy&Mather w Londynie i Warszawie, The Rowland Company, GGK Direct, Marie Claire Poland.

W ramach realizowanych projektów działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, a także promowania standardów i etyki w sprzedaży. Jest aktywnym uczestnikiem kilku organizacji prowadzących działalność prospołeczną.

KONTAKT

Czym jest PNSA?

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży i obsługi klienta przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Integrujemy sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradzamy i wyróżniamy jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards.

KONTAKT

biuro@pnsa.pl

jakub.piech@pnsa.pl

tel.: +48 608 490 374