Aneta Jóźwicka
Dyrektor Pionu Corporate Affairs

Aneta Jóźwicka jest ekspertem ds. komunikacji z bogatym, międzynarodowym doświadczeniem. Zajmowała się różnymi sektorami, które stawiają przed nią wiele wyzwań zawodowych. Pracuje dla Provident Polska SA, członka globalnego dostawcy usług finansowych International Personal Finance Plc. Aneta jest członkiem zarządu Provident Polska i odpowiada za sprawy korporacyjne firmy, w tym sprawy publiczne, komunikację korporacyjną, agendę zrównoważonego rozwoju i komunikację wewnętrzną.

Przed rozpoczęciem pracy w Provident, przez prawie 15 lat była związana z Diageo, globalnym liderem w branży napojów alkoholowych. W tym czasie pracowała na wielu rynkach europejskich zarządzając agendą relacji korporacyjnych dla spółek firmy z regionu Europy Północnej (obejmującym Polskę, Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Kraje Beneluxu i Skandynawskie) a wcześniej dla rynków dystrybutorskich firmy na terenie całej Europy Kontynentalnej. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje również pełnioną obecnie rolę Przewodniczącej Zarządu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej oraz pełnioną uprzednio funkcję Przewodniczącej Związku Pracodawców Polski Przemysłu Spirytusowego.

Przed Diageo pracowała dla branży farmaceutycznej w Polpharmie, gdzie do jej obowiązków należało m.in. stworzenie działu zajmującego się PR marki. Aneta jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Biegle posługuje się językiem angielskim, włoskim i bułgarskim oraz w stopniu komunikatywnym językiem niemieckim i rosyjskim.

KONTAKT

Czym jest PNSA?

Działamy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży i obsługi klienta przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Integrujemy sektor sprzedaży i obsługi klienta w Polsce oraz nagradzamy i wyróżniamy jego najlepszych przedstawicieli podczas corocznej Gali konkursu Polish National Sales Awards.

KONTAKT

biuro@pnsa.pl

jakub.piech@pnsa.pl

tel.: +48 608 490 374